Biblioteka
  /    /  Biblioteka

Biblioteka Uczelni Lingwistyczno-Technicznej w Świeciu

Poznaj naszą bibliotekę

Zbiory biblioteczne udostępniane są codziennie w godz.:  

poniedziałek – piątek – 9.00-15.00

sobota – niedziela (podczas zjazdów studentów) 7.30-11.30

e-mail: biblioteka@ultswiecie.edu.pl

Czytelnia

W czytelni znajdują się stanowiska do pracy własnej studenta oraz stanowisko komputerowe podłączone do Internetu. W bibliotece i pomieszczeniach obok jest dostęp do Wi-Fi. Dostęp do Wirtualnej Biblioteki Nauki, Ebscohost, darmowej wypożyczalni Academica, która umożliwia korzystanie ze zbiorów cyfrowych Biblioteki Narodowej oraz pozostałych baz publikacji i materiałów naukowych jest możliwy w czytelni.

Wirtualna Biblioteka Nauki

Zbiory dostępne są za pośrednictwem sieci Internetowej ULT w Świeciu

Uprzejmie informujemy, że pod adresem: http://vls.icm.edu.pl/zasady/ zostały opublikowane zasady udostępniania zasobów licencyjnych Wirtualnej Biblioteki Nauki w roku 2016.

EBSCO

Uczelnia Lingwistyczno-Techniczna w Przasnyszu od wielu lat jest zarejestrowana do dostępu do baz EBSCO w ramach licencji krajowej. W skład wchodzi 16 baz: Academic Search Ultimate, Business Source Ultimate i Regional Business News, Agricola, Health Source-Nursing/Academic Edition, Health Source-Consumer Edition, AHFS Consumer Medication Information, Master File Premier, MasterFILE Reference eBook Subscription Collection, Newspaper Source, Medline, ERIC, LISTA, GreenFile, Teacher Reference Center oraz European Views of the Americas: 1493 to 1750.

Bazy dostępne są na platformie EBSCOhost pod adresem w dostępie w sieci adresów IP instytucji oraz w dostępie zdalnym z komputerów domowych i urządzeń mobilnych przy wykorzystaniu danych do logowania dostępnych w dziekanacie.

Przewodnik: ANIMACJA | Bazy EBSCO dostęp zdalny

Wyszukiwanie podstawowe EBSCOhost

Wyszukiwanie zaawansowane na platformie EBSCOhost