Uczelnia Lingwistyczno-Techniczna w Świeciu
  /  Aktualności   /  Przystąp do projektu studiujepracuje.pl
Przystąp do projektu studiujepracuje.pl

Przystąp do projektu studiujepracuje.pl

Jeśli pracujesz i uczysz się mamy dla Ciebie doskonałą wiadomość!

 • Sfinansujemy 100% kosztów twojej nauki
 • Pokryjemy koszty zakwaterowania oraz dofinansujemy koszty dojazdu
 • Raz w roku otrzymasz bonus wakacyjny
 • Wykupimy dla Ciebie pakiet prywatnej opieki medycznej
 • Zapewnimy Ci dobrze płatną pracę w najlepszych firmach w Polsce.

Poniżej trochę informacji o samym projekcie:

Studiujepracuje.pl, to projekt skierowany do młodzieży, która chciałaby rozpocząć lub kontynuować naukę na Uczelni Lingwistyczno-Technicznej w formie niestacjonarnej lub online i w tym samym czasie podjąć dobrze płatną pracę w Polsce. Skierowany jest do młodzieży z rodzin zamożnych i niezamożnych, do młodzieży z dużych miast i małych miejscowości, do młodzieży, która chce się uczyć, usamodzielnić i osiągnąć coś w życiu.

Jesteśmy otwarci na kandydatów z całego Świata, z Europy wschodniej, Ukrainy, Białorusi, Rosji Mołdawii , Gruzji, ale również do młodych ludzi z Indii czy z Portugalii, tam młodzi ludzie borykają się z takimi samymi ograniczeniami dostępu do edukacji jak w Polsce, projekt kierujemy oczywiście również do młodych, ambitnych Polek i Polaków.

Studiujepracuje.pl, to projekt na skalę międzynarodową, jedyny taki projekt w Polsce, projekt który dla ambitnych młodych ludzi daje duże szanse rozwoju zawodowego, niezależnie od ich statusu społecznego, sytuacji finansowej rodzin z których pochodzą, daje im samodzielność i możliwość zdobycia wykształcenia w Polsce. Szczególną grupą do której kierujemy nasz projekt są osoby z zagranicy, które chcą rozpocząć naukę, do osób które już się uczą, one również mogą przystąpić do naszego projektu. Wiele osób które przyjeżdżają do Polski ma zdobyte wykształcenie w swoich krajach, jednak ich dyplomy nie są honorowane w UE, a proces ich nostryfikacji jest trudny. Dziś często pracują na produkcji, wykonują proste prace. Przystępując do naszego projektu już po roku mogą to zmienić, mogą uzyskać dodatkowe kwalifikacje zawodowe, zatrudnić się w lepszej, bardziej ambitnej, zgodnej z ich oczekiwaniami lepiej płatnej pracy, a po uzyskaniu dyplomu w Polsce mają otwarty rynek pracy, mogą pracować bez zezwolenia w Polsce oraz nie muszą zdawać egzaminu ze znajomości j. polskiego ubiegając się o status rezydenta długoterminowego

Każdy młody człowiek w wieku 18-25 r. życia, który chciałaby rozpocząć lub kontynuować naukę na Uczelni Lingwistyczno-Technicznej, w ramach projektu przez cały okres nauki aż do ukończenia 26-roku życia otrzyma od nas wymierne wsparcie w postaci:

 • Pokrycia 100% kosztów nauki
 • Pokrycia kosztów dojazdów do szkoły do 150 zł / miesiąc
 • Darmowej kwatery lub dopłaty do mieszkania w wysokości 600 zł / miesiąc
 • Ubezpieczenia w państwowym systemie opieki medycznej do wysokości 30.000 Euro oraz ubezpieczenia NNW
 • Pakietu komercyjnej opieki medycznej z dostępem do sieci placówek prywatnych i specjalistów na terenie całej Polski przez cały okres nauki
 • Bonusu wakacyjnego w wysokości 1800 zł / po roku uczestnictwa w projekcie
 • Dobrą, dobrze płatną pracę w cieszących się na rynku powodzeniem zawodach i branżach w dogodnej lokalizacji na terenie całego kraju.

Co trzeba zrobić, żeby przystąpić do projektu?

Wystarczy dokonać zapisu do Uczelni Lingwistyczno-Technicznej, dobrać sobie dedykowaną dla tego kierunku uczelni pracę na jednym z naszych kontraktów, zarejestrować się przez naszą stronę studiujepracuje.pl, rozpocząć naukę i pracę – to wszystko.

Jesteś zainteresowany?

więcej informacji na: www.studiujepracuje.pl

Zachęcamy do obejrzenia filmu na kanale YT o projekcie: