Studia online
  /  Studia online

Studia online przez Internet

W Uczelni Lingwistyczno-Technicznej w Świeciu

Organizacja studiów

 • Zajęcia przez Internet – na platformie zdalnego nauczania
 • Zjazdy w siedzibie uczelni (2-3 zjazdy w semestrze) 
 • Sesja egzaminacyjna odbywa się obowiązkowo w siedzibie uczelni. Wyjątkiem jest trwająca obecnie sytuacja pandemiczna, w której wszystkie egzaminy mają formę on-line. Egzaminy: tradycyjne, zdawane przed wykładowcami. Studenta obowiązuje system punktowy: zaliczenie przedmiotu to zdobycie punktów kredytowych ECTS

Filologia rosyjska

Filologia niemiecka

Filologia angielska

Studia zdalne prowadzone są przez Uczelnię Lingwistyczno-Techniczną w Świeciu na następujących platformach edukacyjnych: 

 • Platforma e-learningowa Moodle
 • Platforma do webinariów, wiadomości tekstowych – ClickMeeting
 • Platforma do prowadzenia wideokonferencji i webkonferencji, webinariów, wiadomości tekstowych – Zoom

Studia przez internet I stopnia

Filologia rosyjska

Filologia niemiecka

Filologia angielska

Studia przez internet II stopnia

Filologia rosyjska

Filologia niemiecka

Filologia angielska

Dlaczego warto wybrać studia zdalne przez internet?

Oszczędzają czas i pieniądze!

Atrakcyjna alternatywa kształcenia wielu osób

Możliwość połączenia nauki z pracą zawodową

Organizacja własnego czasu w dowolny sposób

Nauka na wysokim poziomie

Dostęp do profesjonalnej kadry nauczycieli akademickich w dowolnym miejscu i czasie

Szansa nauki dla osób mieszkających daleko od ośrodków akademickich oraz niepełnosprawnych

Dostęp do wiedzy wszędzie i zawsze!

100% zajęć odbywa się w trybie mobilnym

Wiemy, jak w dzisiejszym świecie ciężko jest zorganizować czas na naukę. Dlatego wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom naszych studentów, żeby zaproponować im najwygodniejszą formę kształcenia. Dzięki studiom w trybie online możesz pogodzić pracę zawodową, obowiązki domowe i swoje pasje z nauką, a przy tym masz dostęp do nauczania na najwyższym poziomie. Wszystkie zajęcia teoretyczne odbywają się przez Internet, natomiast tam, gdzie jest to niezbędne, nie rezygnujemy z zajęć praktycznych. Wszystko po to, aby zaoszczędzić Twój czas, a zarazem jak najlepiej przygotować Cię do wykonywania przyszłego zawodu. Aby zapewnić jak najlepszą jakość kształcenia wszystkie przewidziane tokiem studiów egzaminy i zaliczenia odbywają się w siedzibie Uczelni.

Studia online lepiej niż studia stacjonarne przygotowują do pracy!

Dla pracodawcy jest to bowiem dowód efektywnego zarządzania czasem, determinacji, a przede wszystkim samodyscypliny przyszłego pracownika. Ponadto dzięki studiom przez Internet możesz połączyć pracę zawodową ze studiowaniem. Oznacza to, że oprócz poszerzania wiedzy teoretycznej, masz szansę jednocześnie zdobywać doświadczenie w praktyce.

Bardzo wysokie stypendia!

Nie chcemy, aby sytuacja materialna była przeszkodą w dalszym kształceniu się. Dlatego proponujemy naszym studentom możliwość skorzystania z finansowego wsparcia. Możesz ubiegać się o stypendium rektora, socjalne, ministra lub specjalne. Dzięki temu masz szansę ukończyć wymarzony kierunek studiów w trybie online nawet za darmo.

Platforma nauczania on-line Uczelni Lingwistyczno-Technicznej

Zapisy online

Zapisz się już teraz! Dostaniesz od nas więcej informacji.

  Kontakt

  Uczelnia Lingwistyczno-Techniczna w Świeciu

  ul. Chmielniki 2A 86-100 Świecie woj. kujawsko – pomorskie

  +48 (52) 333 02 70

  kontakt@ultswiecie.edu.pl

  Godziny urzędowania:

  poniedziałek – piątek w godz. 8.00 – 16.00

  Studia online na ULT

  Mamy wiele lat doświadczenia w prowadzeniu zajęć w trybie online. Kiedy inne uczelnie dopiero wprowadzają kierunki, które można studiować przez Internet, my mamy opracowaną metodę nauczania zdalnego do perfekcji. Zapewniamy naszym studentom dostęp do wiedzy na najwyższym poziomie, w każdym miejscu i czasie. Pracujemy na niezawodnych platformach do nauczania, aby komunikacja z prowadzącymi była jak najłatwiejsza. Nasza kadra składa się z profesjonalnych i zaangażowanych w swoją pracę nauczycieli akademickich, którzy dbają o to, aby wiedza była przekazywana w sposób przystępny, rzetelny i atrakcyjny.

  Zalety studiów zdalnych

  Studia w trybie online to przede wszystkim ogromna oszczędność czasu i pieniędzy. Nie musisz martwić się wielogodzinnymi dojazdami czy wynajmem mieszkania. Masz szansę zdobywać wiedzę bez konieczności wchodzenia z domu. Dzięki czemu możesz poświęcić zaoszczędzony czas dla bliskich, odpocząć lub zająć się codziennymi obowiązkami. Koszty studiów zdalnym są również nieporównywalnie mniejsze niż tych stacjonarnych.

  Jak odbywają się studia w trybie online?

  Wszystko, czego potrzebujesz, żeby uczestniczyć w zajęciach to komputer z dostępem do Internetu. Na ULT korzystamy z trzech platform, które umożliwiają nam zdalne prowadzanie zajęć, są to:
  Moodle – sprawdzona platforma e-lerningowa, która pozwala na dostęp do materiałów przez całą dobę
  Click Meeting – platforma, na której organizujemy webinary i wysyłamy wiadomości tekstowe,
  Zoom – który umożliwia nam prowadzenie videokonferencji, nawet przy dużej liczbie uczestników.
  Korzystanie z wszystkich tych rozwiązań urozmaica zajęcia i pozwala uniknąć ewentualnych problemów technicznych. W przypadku zaliczeń i egzaminów spotykamy się osobiście na uczelni.

  Kierunki studiów zdalnych na ULT

  Na naszej uczelni masz dostęp do szerokiej oferty chętnie uczęszczanych kierunków. Coś dla siebie znajdą zarówno humaniści, jak i umysły ścisłe. Możesz wybierać spośród studiów I i II stopnia, studiów inżynierskich, a także podyplomowych.

   

  Studia licencjackie online

  ULT specjalizuje się m.in. w kształceniu przyszłych lingwistów. Dużym zainteresowaniem niezmiennie cieszy się filologia angielska. Ze względu na współpracę gospodarczą z naszymi zagranicznymi sąsiadami, wiele osób decyduje się również na filologię niemiecką bądź filologię rosyjską. Na rynku pracy wciąż poszukiwani są absolwenci kierunku zarządzanie, dlatego od niedawna istnieje możliwość podjęcia tych studiów na naszej uczelni w 100% zdalnie.

   

  Studia inżynierskie w trybie online

  Przyszłym inżynierom proponujemy kierunki takie jak: budownictwo pasywne, konstrukcje budowlane czy budowę dróg i mostów. Zajęcia teoretyczne odbywają się w trybie zdalnym. Przedmioty wymagające zdobycia praktycznych umiejętności prowadzimy w terenie, aby zapewnić studentom najlepszą jakość kształcenia.

  Studia magisterskie w trybie online

  Dla absolwentów studiów I stopnia przygotowaliśmy również możliwość dalszej nauki na studiach magisterskich. Obecnie w naszej ofercie można wybierać spośród filologii anielskiej, niemieckiej czy rosyjskiej. Z pewnością są to kierunki przyszłościowe, których ukończenie może pomóc w dalszej karierze jako tłumacz lub nauczyciel.

  Studia podyplomowe online

  Osobom ambitnym, które stale pragną się rozwijać, dajemy możliwość wyboru spośród ponad dwudziestu kierunków studiów podyplomowych, realizowanych w trybie zdalnym. Ich ukończenie z pewnością zwiększy Twoje szanse na awans w pracy lub pomoże w rozpoczęciu całkiem nowej kariery zawodowej. Coś dla siebie znajdą zarówno osoby chcące działać w obszarze biznesu (np. zarządzanie potencjałem pracowniczym), branży budowlanej (np. zarządzanie procesem budowlanym w budownictwie), jak i pedagogiki (np. integracja sensoryczna).